Кадиров відповідав перед Путіним за публікації в ЗМІ

Кадиров відповідав перед Путіним за публікації в ЗМІ

1 квітня "Нова газета" опублікувала розслідування під назвою "Вбивство честі"
2017-04-19 19:58:00

Глава Чечні Рамзан Кадиров на зустрічі з президентом Росії Володимиром Путіним заявив, що опублікована в ряді російських ЗМІ інформація про те, що в регіоні нібито незаконно затримують і вбивають мирних громадян, не відповідає дійсності.

"Я хочу вам доповісти, що ті провокаційні статті про Чеченську республіку про ті події, які у нас відбуваються, нібито є затримання, панове "хороші люди" пишуть про те, що у нас є затримання в республіці. Навіть говорити про це незручно. Нібито людей затримують там, вбивають, навіть назвали одного [людини] прізвище ", - сказав Кадиров.

Ні назви ЗМІ, ні конкретні публікації, які Кадиров мав на увазі, він не назвав. Але 1 квітня "Нова газета" опублікувала розслідування під назвою "Вбивство честі", в якому говориться, що в Чечні за останні тижні було затримано більше сотні чоловіків, яких запідозрили в гомосексуальних зв'язках. При цьому в статті не згадувалося імен постраждалих.

Пізніше видання повідомило про те, що незабаром після публікації статті в Чечні відбулися збори за участю представників релігійних громад, в резолюції якого йшлося про відплату "за образу віковим підвалинам чеченського суспільства".

Однак радник глави Чечні з релігійних питань Адам Шахідів заявив, що журналісти неправильно витлумачили резолюцію і насправді мова там йшла про подачу позову до видання.

Теги: , Россия, Кадыров, Чечня, журналисты, Путин
Інші матеріали розділу
Новости партнеров
Loading...
Join
загрузка...
Ищите нас в соцсетях
Join
загрузка...