Ердоган не бачить в собі диктатора

Ердоган не бачить в собі диктатора

Президент відкинув звинувачення в тому, що він провів референдум з прагнення розширити свої права і можливості
2017-04-18 20:45:00

Президент Туреччини Тайіп Ердоган заявив в інтерв'ю телеканалу CNN, що проведення реформ в Туреччині не робить його диктатором. "Система - зміна, трансформація демократії в історії Туреччини, - заявив Ердоган. - Де існує диктатура, не потрібна система президентського правління". "Я смертний насправді, я можу померти в будь-який момент", - також зазначив Ердоган.

Конституційний референдум в Туреччині про перехід з парламентської системи правління на президентську закінчився в неділю перемогою його прихильників з незначною перевагою. За попередніми результатами, вони набрали 51,4% голосів.

Ердоган відкинув звинувачення в тому, що він провів референдум з прагнення розширити свої права і можливості, а не для виправлення політичної системи країни.

Остаточні підсумки будуть підведені через 11-12 днів після розгляду апеляцій. Опозиція зажадала скасування підсумків референдуму, зокрема, пославшись на незаконність рішення виборчкому вважати дійсними бюлетені та конверти без печаток. Раніше спостережна місія БДІПЛ ОБСЄ оприлюднила звіт, в якому вказала, що референдум не відповідав стандартам Ради Європи.

Теги: Турция, Эрдоган, Диктатор, референдум
Інші матеріали розділу
Новости партнеров
Loading...
Join
загрузка...
Ищите нас в соцсетях
Join
загрузка...