У Туреччині відхилили апеляцію опозиції на підсумки референдуму

У Туреччині відхилили апеляцію опозиції на підсумки референдуму

Прем'єр-міністр зазначив, що опозиція має право оскаржити підсумки голосування в суді
2017-04-19 19:08:00

Вища виборча рада Туреччини відхилила апеляцію опозиції, яка вимагала скасувати підсумки референдуму про розширення повноважень президента країни Реджепа Тайіпа Ердогана. «За» задоволення апеляції проголосував один член ради, проти - 10.

У вівторок опозиційні партії Туреччини звернулися до ради з вимогою скасування результатів референдуму через низку порушень, в числі яких опозиціонери згадують рішення турецького виборчкому враховувати при підрахунку бюлетені без офіційних печаток.

Прем'єр-міністр зазначив, що опозиція має право оскаржити підсумки голосування в суді, однак назвав неприпустимим заклики до вуличних протестів.

За підсумками минулого 16 квітня референдуму понад 51% виборців висловилися за перехід від парламентської форми правління до президентської. Проти проголосували близько 49%. Після оголошення результатів президент Ердоган зазначив, що вперше в історії країни зміна політичної системи пройшла шляхом мирного голосування.

В ОБСЄ заявили, що референдум про розширення повноважень президента Туреччини було проведено в умовах нерівних можливостей, наданих прихильникам і противникам поправок.

Теги: Турция, Опопзиция, оппозиция, Эрдоган, референдум
Інші матеріали розділу
Новости партнеров
Loading...
Join
загрузка...
Ищите нас в соцсетях
Join
загрузка...