Як подолати розбіжності в сім'ї?

2014-06-21 08:21:00

У всьому світі навряд чи знайдуться сім'ї, які протягом довгих років подружнього життя не мали розбіжностей. Кожна людина є особистістю зі своїми інтересами, бажаннями, характером. І рідко коли ваш чоловік або ж дружина володіють приблизно такими ж якостями, як і ви. Згодом настає момент, де обидва опиняються неправі і потрібно шукати відповіді. У подібних ситуаціях необхідно приймати мудрі, обдумані рішення, оскільки емоційний сплеск може лише погіршити ситуацію. Потрібно враховувати, що різного виду недомовки існують в кожних сім'ях, тому до подібного потрібно ставитися простіше, не сприймати надто близько. У деяких випадках ідеальним варіантом є мовчання. Воно може зберегти ті почуття, які ви відчуваєте до свого чоловіка.

Але з іншого боку - що толку мовчати, коли потрібно дізнатися справжню причину розбіжностей? У цьому випадку варто перечекати запальний процес лайки, а вже після нього поговорити з людиною на спокійних тонах і задавати питання в лоб.Існує кілька видів вирішення конфліктів, і якщо ви готові прийняти їх серцем і душів, готові піти на перші кроки заради єдності сім'ї, готуйтеся уважніше вчитуватися в наступні рядки.

Перше, що потрібно визначити - чи не є ваша сварка звичайним непорозумінням. У ході простої розмови з'ясуйте її причину. Дайте можливість дружину висловити його позицію. Почуйте його. Так ви можете завершити ще не почався скандал. Не варто бути злопам'ятною і згадувати всі гріхи чоловіка.

Найкраще сконцентруватися на причини конфлікту, тому що згадки про попередні недомовках не покладуть кінець теперішнім.Наступним кроком до успіху стане вислів саме ваших ідей, думок, а також бачення ситуації. Не намагайтеся виправдати себе, звинувачуючи чоловіка. Ні в якому разі не кажіть йому як він повинен поводитися в тій, чи іншій ситуації. Не маніпулюйте їм і не нав'язуйте свою думку, оскільки звинувачуючи чоловіка, ви вганяє його в глухий кут. А що залишається робити людині, загнаному в глухий кут? Звичайно ж оборонятися.

Постарайтеся знайти золоту середину, в якій не він, не ви не будете відчувати себе недопонятости. Кожен з вас повинен встигнути виговоритися, з'ясувати позицію своєї другої половинки і знайти компромісне рішення.

Деякі жінки схильні робити помилки, які можуть вплинути не тільки на стосунки з чоловіком, але і, наприклад, з дітьми. Не дозволяйте собі влаштовувати скандали в присутності вашого чада. Вони неодмінно почнуть вибирати між вами, думати про те, на чию позицію встати. Ви можете порушити психіку дитини. І він буде почувати себе неповноцінним, що в майбутньому може привести до негативних наслідків. Запам'ятайте, милі дружини, вирішувати проблеми з чоловіком треба винятково вдвох. У деяких випадках необхідно забороняти собі ділитися проблемами з друзями і вже тим більше втягувати їх в це. Адже ви напевно почнете розповідати подругам про свою правоту і категорично заперечувати істину. Це зайвий раз доведе, що ви не так хочете вирішити проблему, як щось комусь довести. І часом це, як говоритися, може вилізти боком.

Якщо ви схильні не тримати язик за зубами, потрібно навчитися контролювати себе і свої емоції, оскільки наговорити гидот близькій людині може, по суті, кожен. Але от як надалі вгамувати його біль і не пошкодувати про сказане? Відповідь проста - думати, перш, ніж що-небудь говорити, адже душевні рани заживають куди довше фізичних.

Але є й інший тип жінок, який здатний придушувати в собі всі емоції і постійно замовчувати в тій чи іншій ситуації. Цього також не варто робити. Незабаром ви станете замкнутою людиною, почнете відгороджуватися від інших. Аллах створив світ задля страждань, тому вічно сумний і мовчазний не зможе досягти в житті зовсім нічого.

Вчіться вирішувати ваші конфлікти, сварки і розбіжності мудро. Діяти не емоціями, а душів, що не запалом, а серцем. Думайте про майбутнє, думайте вірно і не піддавайтеся спокусі зруйнувати все в одну мить тільки тому, що це здається єдиним виходом. Вихід є завжди, залишилося лише знайти його.

Автор:Анастасія Мудрик, спеціально для ІА УММА
Теги: мусульманская семья, разногласия, ссора
Новости партнеров
Loading...
Join
загрузка...
Ищите нас в соцсетях
Join
загрузка...